top of page

Gardırop Danışmanlığı

GARDIROP DANIŞMANLIĞI

Her gün gardırobunuzun karşısına geçip ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, giydiğiniz kıyafetler üzerinize yakışmıyor ise, dolabınızda satın alıp fakat hiç giymediğiniz veya bir iki defa giydikten sonra bir türlü kendinize yakıştıramadığınız kıyafetleriniz varsa ve bir türlü mutlu olamıyorsanız, gardırobunuz kendinizi yansıtmanız için yetersizse, gardırop danışmanlığı konusunda yardıma ihtiyacınız var demektir. Yapılan ön görüşme sonucu danışanın hedefi doğrultusunda belirlenen kişisel tarzı ile ilgili anlaştıktan sonra gardırop danışmanlığı süreci başlayabilir.

Bu seansta ilk olarak, ilk görüşmede yapılan analizler doğrultusunda danışanın mevcut gardırobu, kendisinin renk ve vücut tipi analizine, yaşam tarzı ve olmak istediği hedefine ne kadar uygun olup olmadığına bakılıyor. Akabinde danışanın yaşam tarzı ve hayatındaki tüm aktiviteler için (iş, özel hayat, sosyal hayat, aile hayatı vb) onu en iyi şekilde yansıtan giysilerle farklı kombinler oluşturup, fotoğraflanıyor. Bu sayede, danışanın elinde her zaman, kendisi için kişiye özel olarak yapılan analizlerine uygun olacak ve günlük  farklı aktivitelerde onu en iyi yansıtan  şekilde gardırop düzenlemesi  gerçekleştiriliyor. Tüm bunlarla birlikte, danışanın daha önce satın aldığı fakat kendisini yansıtmayan, vücut ve renk analizine uygun olmayan kıyafet ve aksesuarlar yeni imajına uygun diğer parçalarla nasıl değerlendirilebileceğine bakılıyor veya gardırobundan 

eleniyor. Gardırop danışmanlığı ile, danışanın hayatında büyük kolaylıklar sağlandığı gibi, kişi güçlendirdiği özgüveni ve duruşunda gerçekleşen değişiklik ile günlük hayatında istediği hedefine ulaşmasının rahatlığını yaşayabiliyor. 

Dilerseniz, bizimle iletişime geçerek "Gardırop Danışmanlığı"  hizmeti talep edebilirsiniz.

bottom of page