top of page

Kişisel Renk Paleti Analizi 

KİŞİSEL RENK PALETİ ANALİZİ

Gardırobunuza baktığınızda zamanında çok severek aldığınız, fakat zaman içinde sadece bir kere giyilmiş veya hiç giyilmemiş olup yıllarca gardırobunuzda önemli bir yer işgal eden kıyafetleri neden giymiyorsunuz?

Bazen çok güzel iltifatlar ile karşılaşırken, bazı zamanlar ise kötü olmadığınız halde "Yorgun musun? İyi uyuyamadın mı? İyi misin?"  gibi sorularla karşılaştığınızı hiç merak ettiniz mi ?

Siz farkında olmasınız bile, büyük olasılıkla giydiğiniz kıyafetlerin size uygun olmayan ve kendinizi iyi hissettirmeyen bir renk olduğu için olabilir. Öyle ki doğru renkleri giyinmek yüzümüzdeki çizgilerin, cildimizdeki kusurların gözden kaybolmasını, farkedilmemesini sağlarken, gözlerimizin parıltısını arttırıp, saçlarımızın ise daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. 

Cildiniz, göz ve saç renginiz ile uyumlu renkler giydiğinizde, insanların sizin gözlerinizin parıltısını ve sağlıklı cildinizi fark etmesini sağlayan uyum içinde bir görüntü oluşturursunuz. 

Sizin için en uygun renkleri giyinmek sizi daha sağlıklı, daha mutlu  ve enerjik görünmesini sağlarken, aynı zamanda sahip olduğunuz pozitif görünümü de yansıtmanıza yardımcı olur. Size en son iltifat edildiği zaman nasıl güzel & yakışıklı göründüğünüzü hatırlayın.

Üzerinizde ne vardı? Muhtemelen size en yakışan renkler olduğunu fark edeceksiniz. 

 

Kişisel Renk Analizi Danışmanlığı hem gelecekteki gardırobunuz için hem de sizin için önemli bir yatırım. İyi görünürseniz, iyi hissedersiniz ve diğer insanlar pozitif imajınızı hemen fark edip size bunu geri yansıtmalarını sağlar. Eğer bu olmuyorsa, kişisel renk analizi hizmetini düşünmelisiniz.

Bu konuda bizimle iletişime geçerek "Kişisel Renk Analizi Danışmanlığı" hizmetinden yararlanabilirsiniz.

bottom of page