Stil Danışmanlığı Süreci

STİL DANIŞMANLIĞI SÜRECİ

Günümüzde her hizmet "kişiye özel" olmaya başlamışken, giyim neden olmasın?

Farklı olmanın bilinci ile, günümüz insanında kendine ait olan "özgün" tarzını ve bir o kadar da kendini gerçekleştirdiği ve farkındalığın arttığı günümüzde, kişinin kendi kişisel çizgisini yükselterek farklılaşmak stil danışmalığı ile mümkün hale geldi.

 

Stil danışmanı ile buluşup, danışan ile ilgili detaylı analizler yapıldıktan sonra (kişilik analizi, baz renk analizi ve vücut tipi analizi, vücut proporsiyonu, moda karakteri, alışveriş alışkanlıkları, sosyal statü ve özel hayata dair hedeflenen amaç/lar), stil danışmanı danışanın kendi potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarması, bunu yansıtması ve hedefini gerçekleştirmesi için yardımcı olur, destek verir.

 

Bu bağlamda ayrıca Gardırop Danışmanlığı, Alışveriş Danışmalığı ve Yardıma İhtiyacım Var! verilen diğer hizmetlerdendir.

Dilerseniz, bizimle iletişime geçerek "Stil Danışmanlığı" hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Dilerseniz, Koçluk, İmaj Yönetimi ve İtibar hizmetini alabilirsiniz. Böylece kişi hedeflerine hem içsel yenilenme ve güçlenme ile, hem de  dış görünüş yenilenmesi ile ulaşmayı seçebilir. Danışan kendi içsel gelişimi ile dış görüntüsünü bütünleyebilir ve kendisini ve benliğini hayatındaki her alanda yansıtmış olur. 

Bunun için Koçluk, İmaj Yönetimi ve İtibar sayfasını ziyaret ederek hizmet talep edebilirsiniz.

 

© 2020 by NEHIR KURSUN. All Rights Reserved / Tüm Hakları Saklıdır

   Mobil Tel : 0530 680 0988

  Ofis Tel   : 0232 570 0152

              E-Posta    : info@nehirkursun.com

     Instagram : nehirkursuncom

                           nehirkursuncom_stil